MIŁO NAM POWITAĆ PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ
 
Trafiliście Państwo do naszego biura, więc zapewne stoicie o krok przed podjęciem decyzji związanej z zakupem, sprzedażą bądź wynajmem, mieszkania, domu, lokalu, działki, ziemi lub innej nieruchomości.
 
EKR NIERUCHOMOŚCI jest nową, dynamicznie rozwijającą się organizacją na rynku nieruchomości. Gwarantujemy wysokie standardy etyczne, rzetelność udzielanych informacji oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Kładziemy w swojej pracy nacisk na innowacyjne instrumenty  marketingu, czego przykładem jest współpraca z jedną z najlepszych firm obsługujących kompleksowo biura nieruchomości na terenie naszego kraju GALACTICA sp.j - dostosowującą wiedzę teoretyczną i doświadczeniem praktycznym  do uwarunkowań specyficznego rynku obrotu nieruchomościami by lepiej i skuteczniej realizować  zadania powierzone nam przez klientów.
 
Wyznajemy zasadę " Złotej reguły etyki i wzajemności" - OFERTUJ INNYM TO, CO CHCIAŁBYŚ BY OFERTOWANO TOBIE - przyjmujemy tę regułę za własna  i w jej duchu działamy każdego dnia.
 
Posiadamy licencję zawodową nr 12382 upoważniającą do pośrednictwa w  obrocie nieruchomościami, jesteśmy ubezpieczeni w zakresie odpowiedzialności zawodowej nr polisy 1017304126 w PZU  z tytułu wykonywania zawodu co daje pełną gwarancję współpracy.
 
Pragniemy być postrzegani jako firma nowoczesna, godna zaufania, jako rzetelny partner biznesowy przyczyniający się do rozwoju rynku nieruchomości Dolnego Śląska a w szczególności miasta Jeleniej Góry i okolic ,kreując pozytywny wizerunek pośredników nieruchomościami.
 
Reprezentujemy naszych klientów wobec wszystkich instytucji i organów w sprawach związanych z  nabywaniem i sprzedażą nieruchomości , pomagamy w uzyskaniu środków na sfinansowanie transakcji kupna, sprzedaży, wynajmu nieruchomości, wybierając najlepszą ofertę z segmentu banków i i firm finansowych.

ZAPRASZAMY - JESTEŚMY I DZIAŁAMY DLA PAŃSTWA.
Z WYRAZAMI SZACUNKU ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW BIURA EKR NIERUCOMOŚCI.